20 листопада в усьому світі щорічно святкують Всесвітній день дитини. Це свято відзначається як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Учні Тіньківського ліцею створили документальний фільм про права, які має кожна дитина. https://youtu.be/VgtPZCL7-Yo Діти - це найдорожче, найбезцінніше, найчистіше і світле, що є…
![](http://www.tinkischool.in.ua/wp-content/uploads/2022/11/beautiful-school-children-active-and-happy-on-the-background-of-school-in-uniform_391937-1106-246x246.jpg)