З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг.

Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.
7 березня в нашій школі відбулося свято до Дня 8 Березня. Цей день по вінця був наповнений весняним сонячним теплом, ніжними барвами квітів.
Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято. Теплі слова побажання і привітання всім жінкам підготували і старші учні. Вони організували відеопривітання для прекрасних дівчат та жінок, і показали себе справжніми чоловіками. Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.

Юлія Придорожко

Від Юлія Придорожко

педагог-організатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *