Учнівський та педагогічний колективи отримали диплом за участь в челенджі “Вишиванка – генетичний код нації!” а також дипломи від Української федерації “Спорт заради розвитку” за участь в Національній руханці у вишиванках “Дякуємо ЗСУ”.
![](http://www.tinkischool.in.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-03_11-31-10-1024x472.jpg)
ТІНЬКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЧИГИРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТІНЬКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЧИГИРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Учнівський та педагогічний колективи отримали диплом за участь в челенджі “Вишиванка – генетичний код нації!” а також дипломи від Української федерації “Спорт заради розвитку” за участь в Національній руханці у вишиванках “Дякуємо ЗСУ”.