З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому, в нашому закладі з  11 по 15 листопада  тривав Тиждень безпеки дорожнього руху. 

Завдання Тижня безпеки  дорожнього руху – нагадати учням про необхідність   спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Усі заходи мали на меті привернути увагу суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.
Для учнів 1- 4 класів класними керівниками були проведені бесіди “Безпека пішохода” та “Безпека пасажира”. Учні 7 класу взяли участь в інтелектуальній грі «Безпека руху – це життя» (щодо правил дорожнього руху), а учні 5 класу намалювали дорожні знаки. А ще до нас завітали працівники поліції, які розповіли учням 5-9 класу про безпеку пішоходів.
Проведення Тижня показало, що учні добре знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

Юлія Придорожко

Від Юлія Придорожко

педагог-організатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *