27 вересня 2018 р. козаки ЧКТ УК провели майстер-клас із військово-патріотичного виховання з учнями старших класів нашої школи. Захід, який проводився в рамках відзначення прийдешнього Дня українського козацтва та Дня захисника України, викликав підвищений інтерес з боку не лише учнів, а й учителів, оскільки виявився емоційно насиченим, наповненим оригінальною змістовною інформацією.
Перед учнями виступили: 1) крайовий отаман Віталій Чепелуха; 2)радник Гетьмана УК Юрій Присяжнюк; 3) радник крайового отамана Валентина Присяжнюк; 4)учасник ООС (АТО) Олександр Кутній.
Останній виступ викликав особливо підвищений інтерес, адже в ньому було наголошено на такій зворушливій темі, як дитячі обереги на фронті, їхньому морально-психологічному значенні для воїнів – оборонців рідної української землі.
Не менш цікавим був і власне майстер-клас, що його провели полковий отаман Валерій Магеррамов, Олександр Кутній, а також крайовий обозний Степан Титаренко, крайовий бунчужний Леонід Сандига. Учнів цікавило буквально все. Особливо, безперечно, автомат.

Більшість юнаків і дівчат не лише вперше зблизька побачили бойову зброю, а й змогли потримати її в руках, особисто розібрати й зібрати. Таку ж цікавість викликали маскувальні халати, одноразові гранатомети, броньовані жилети та ін.
По закінченню заходу козаки ЧКТ УК презентували шкільній бібліотеці такі книги:
– Іловайськ (Євген Присяжнюк);
– Черкащина: історія краю та його людяності.

Юлія Придорожко

Від Юлія Придорожко

педагог-організатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *