Свято останнього дзвоника 2018

25 травня 2018 року в школі відбулося урочисте свято “Останнього дзвоника”. Радість і сум розствання злилися воєдино у малиновому передзвоні на шкільному подвір’ї – дзвоник покликав випускників на широку дорогу випробувань, а решту учнів – на літні канікули.
На святі був присутній сільський голова Харченко Віктор Анатолійович, який привітав учнів, випускників, вчителів та батьків зі святом!
Адміністрація школи, вчителі, батьки схвильовано, зі сльозами на очах вітали випускників і простелили розквітчані українські рушники на щастя, на долю, на добро.
Випускники востаннє на шкільному подвір’ї станцювали вальс і подарували школі невелику згадку про себе – картину та вишитий рушник.

Юлія Придорожко
педагог-організатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Тиждень хімії

В Тіньківській ЗОШ І-ІІІ ступенів останнього тижня січня проведено тиждень хімії на тему: « Користь та шкода від хімічних речовин». В 11 класі було проведено відкритий урок з використанням методу

Акція “Допоможи солдату”

Упродовж березня у нашій школі проходив тиждень доброчинності, в рамках якого була проведена благодійна акція “Допоможи солдату”. Педагогічний та учнівський колективи закладу неодноразово долучались до участі в подібних акціях допомоги:

У першачків відбулося свято Букваря…

22 травня у 1 класі відбулося свято Букваря!  Всі учні успішно оволоділи навичками читання та письма. Про що і звітували на святі. Діти гралися, співали, танцювали, вітаючи головного героя –