День пам’яті та примирення

День пам’яті та примирення — урочистий день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини.

Символом цього дня є квітка червоного маку-квітка скорботи за всіма жертвами війни. Учнівським самоврядуванням було виготовлено 170 маків для дітей та вчителів.

В цей день відбувся мітинг присвячений 73-річниці Перемоги у Другій світовій війні. Палієнко Валентина Яківна,заступник з навчально-виховної роботи, виступила з промовою, а учні декламували вірші про війну. В кінці заходу діти поклали квіти на могилу загиблих, а також після уроків відвідали ветеранів і привітали їх зі святом.6 травня відбувся святковий концерт у Будинку культури, де брали участь учні нашої школи.

Також школярі постійно підтримують територію біля памятників воїнам, що загинули під час Другої світової війни, у належному вигляді.

Юлія Придорожко
педагог-організатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Благодійний ярмарок “Діти – воїнам АТО”.

У нашій школі 1 листопада відбувся благодійний ярмарок “Діти – воїнам АТО!” Юлія Придорожкопедагог-організатор

Конкурс “Світ професій очима дітей”

Учениця 9 класу Олійник Анастасія взяла участь у конкурсі “Світ професій очима дітей”, який проводила Черкаська обласна служба зайнятості в рамках акції «Випускник-2019», і зайняла І місце на рівні району

День ЦЗ та об’єктового тренування

10 травня 2018 року у Тіньківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів було проведено День цивільного захисту та об’єктові тренування. Розпочався День цивільного захисту лінійкою, на якій перед учнями школи були поставлені