Літо пролетіло однією яскравою миттю. Сьогодні вже вересень, попереду – нові сподівання, надії. День знань – особливе свято.

Для одних – це хвилюючий день початку шкільного життя, для інших – новий навчальний рік на улюбленій роботі, для старшокласників-випускників розпочнеться рік, який стане для них визначальним при виборі професії. Але всіх, незалежно від віку та статусу учня або вчителя, об’єднує одне – шлях по цікавій дорозі неперервного пізнання світу, набуття нових знань і плідного обміну ними.

Базою будь-якої майстерності, успіху в будь-якій галузі є знання. Ми вчимося все життя, розвиваючи таланти і набуваючи безцінного досвіду. А міцним фундаментом цих знань служать основи, закладені в школі. Білі банти, море квітів в руках учнів, радісні посмішки на обличчях вчителів та школярів це все початок нового навчального року.

Цього року на свято завітали, щоб  привітати учнів та вчителів, сільський голова Харченко В.А. та директор ТОВ “Тіньки” Житков В.М. А ще вони подарували першокласникам щоденники та шкільне приладдя.

 

Оксана Васіна

Від Оксана Васіна

психолог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *