Випускники нашої школи з 26 по 28 квітня 2016 року проходили триденні навчально–польові збори.

Збори проводились згідно плану, затвердженого директором школи. Під час зборів були проведені тренування відповідно до основних розділів навчальної програми.

Стройова підготовка 

Шикування відділення в розгорнутий і похідний строї: рух відділення стройовим і похідним кроком; перешикування відділення  з колони по одному в колону по два і навпаки; військове вітання відділення на місці і під час руху.

Вогнева підготовка 

Заходи безпеки під час стрільби; приготування до стрільби лежачи з упору; тренування одноманітності; вирішення вогневих завдань; підготовка до стрільби; стрільба з пневматичної гвинтівки.

 

 

Тактична підготовка

Порядок руху за азимутом, обхід перешкод, пошук об’єктів; дії солдата в наступі; вибір вогневої позиції; одержання завдань на наступ, висування на рубіж атаки; подолання ділянки місцевості з радіоактивним  забрудненням.

 

Прикладна фізична підготовка

Подолання єдиної смуги перешкод: метання гранати Ф-1на дальність і влучність, марш – кидок на 5 км в складі взводу, воєнізований крос 3 км з метанням гранати Ф-1 на двох рубежах.

Учнями виконані залікові нормативи з бігу на 100 м, метання гранати Ф-1 на дальність, стрільби з пневматичної гвинтівки, воєнізований крос 3 км, підтягування на перекладині, згинання і розгинання рук на брусах .

 

Оксана Васіна

Від Оксана Васіна

психолог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *