23 квітня 2016 року в будинку культури с.Тіньки відбувся концерт з нагоди дня народження танцювального колективу “Ексклюзив”.

Цього року колективу виповнилось 20 років.


Зала була заповнена, бо коли організовується черговий концерт за участі цього танцювального колективу, то люди знають, що на сцені на них чекає не простий захід, а справжнє шоу – яскраве, видовищне, з оригінальним сценарієм, оформленням сцени, костюмами артистів. Знають, що буде неповторне колоритне свято, яке ще довго після його закінчення згадуватиметься й обговорюватиметься вдячними глядачами.

Впродовж 20-ти років свого існування колектив об’єднав сотні юних талантів, кілька поколінь молоді, яке за покликом серця і душі дарувало своє мистецтво людям. Вихованці – багаторазові переможці обласних, місцевих фестивалів та конкурсів.

На святі були присутні батьки, діти, випускники, гості, запрошені, які виступили з щирими привітаннями з нагоди свята.

Сільський голова Харченко Віктор Анатолійович та директор школи Валовенко Анатолій Данилович приєдналися до численних вітань та побажань.

Бажаємо керівнику Костенко Ларисі Іванівні наснаги, а батькам взаєморозуміння зі своїми дітьми, терпіння, а головне любові до них. Бажаємо всім міцного здоров’я, добробуту, успіхів, подальших звершень на благо розквіту української культури та піднесення її міжнародного престижу.

Художний керівник та хореограф Лариса Іванівна і юні танцюристи продемонстрували глядачам свої здобутки за двадцять років. У ритмі танцю швидко пролинули заплановані кілька годин концерту.Щирі посмішки разом з сльозами щастя бриніли на очах батьків та присутніх, як свідчення сердечної прихильності до артистів. Ми дуже їх любимо і цінуємо, з хвилюванням та захватом, від малого до великого переживаємо кожен танець, кожну неповторну історію, яку творчий керівник і талановиті діти вміло розказують за допомогою танцювальних рухів на сцені. Віват«Ексклюзив»!

  

Оксана Васіна

Від Оксана Васіна

психолог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *