• 04 грудня 2015 року в 4 класі відбулась виховна година на тему “Країна моїх мрій”. Мета заходу: розкрити перед учнями чарівний світ захоплень; виховувати людяність, доброту, любов до праці і бережливе ставлення до природи.

 • Були обговорені такі питання:
 • 1.Захоплення і мрії2. Ти і твої захоплення
   3. Життя цікаве, умій проявити себе.
   Відомий педагог В.О.Сухомлинський сказав: «Ти не завжди будеш дитиною. Ми з’являємося на світ і спочатку буваємо маленькими дітьми для того, щоб ставши дорослими, залишити свій слід на землі, прожити життя справжніми людьми. Прагни швидше стати духовно зрілим творцем, мислителем, трудівником. Людина смертна. Ми йдемо в небуття, але, разом з тим, людина й безсмертна. Твоє безсмертя в тому,  що ти зумієш створити для людей, для своєї Батьківщини».
   • То ж творіть, дерзайте, захоплюйтесь і дбайте про те, що ви залишите для нащадків.
   Не забувай ні на хвилину свого призначення, Людино! Бо якщо станеш забувати, то будеш ти нічим ставати. Бо як забудеш – всохнуть ріки, на світ народяться каліки, а опромінені тополі підуть собі степами голі. Бо якщо станеш забувати, тоді себе не врятувати, бо віра вмре, надія згасне, своє ім’я забудеш власне. Забудеш ім’я свого роду, і ім’я батька, і народу, забудеш знати і уміти, і рідну мову розуміти.
Оксана Васіна

Від Оксана Васіна

психолог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *