20 листопада 2015 року було проведено ряд заходів з метою вшанування пам’яті жертв голодомору, які були спрямовані на донесення до школярів масштабів жорстокості, з якою винищували український народ, виховання особистої стурбованості кожного за події тих років. Цей день розпочався з лінійки.

 Цього дня проведено загальношкільний “Урок-реквієм” на тему: “Голодомор 1932-1933 років Україна пам’ятає”, на якому увазі учнів було запропоновано перегляд документальних відео- та фотоматеріалів, що дали змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу у 1932-1933 роках. В уяві кожного постали жахливі картини знущання над українцями: опухлі і змучені від голоду діти, зневірені та знедолені дорослі, люди похилого віку.

Вчитель історії Палієнко Валентина Яківна розповіла про «закон п’яти колосків». Від озвучених та проілюстрованих фактів у багатьох школярів та учителів на очах з’являлися сльози.Та показала всім присутнім відео про село Тіньки у роки голодомору.

На шкільному конкурсі учнівських творчих робіт: «Голодомор 1932-1933 років. Україна пам’ятає», були представлені малюнки, плакати, реферати, композиції. В цей день учні школи та вчителі запалювали свічки. Вогники, яких символізували нашу скорботу і память про мільйони загублених життів.

Avatar

Від admin

Валовенко А.Д. - директор школи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *