Життя неповторне й у кожного своє. Людина від природи має певні, притаманні тільки їй обдарування, вона наділена розумом, тому здатна творити свою долю, але для цього потрібно працювати над собою, формувати характер, волю, набувати хороші звички, різноманітні вміння і навички, вдосконалювати дух і тіло, мати активну життєву позицію.

                                        
19 – 23 жовтня в Тіньківській ЗОШ I-III ступенів відбувся тиждень присвячений темі “Життя людини – найбільша цінність( право на життя)”.
Важливість цієї виховної години важко переоцінити, адже людське життя завжди було і буде найвищою цінністю в сучасному світі.
Найдорожче в людині — це життя. Воно дається один раз, і прожити його потрібно так, щоб не було нестерпно боляче за безцільно прожиті роки, щоб не палила ганьба, за підленьке і дріб’язкове минуле…
Метою заходів було ознайомити учнів з поняттям «життя», його цінністю; допомогти з’ясувати такі питання: для чого людина живе на Землі, що зробити для того, щоб життя було змістовним; вчити вихованців аналізувати свої вчинки, вчинки оточуючих; формувати високу мовну культуру, встановлювати тісні стосунки з рідними, однолітками; виховувати почуття правової самосвідомості, уміння дотримуватися правових свобод та обов’язків дитини.

Тиждень розпочався з підтримки учнів акції “Я обираю життя”, де учні старших класів обводили свою долоню і писали на ній, за що вони люблять своє життя.

       

Протягом тижня з учнями всіх класів проводились бесіди про життя, на яких діти відповідали на поставленні запитання та висловлювали власні думки. З учнями 5, 6-го та 7- го класами виготовляли кораблики, на яких діти робили записи про життя. Ці кораблики вихованці приклеювали на плакат під назвою “Хвилі життя”.

    

                                                 

 

Учні молодших класів уважно прослухали виховну годину і на листочках писали, за що вони люблять життя, кому вони завдячують своє щасливе дитинство. Наступним кроком було приклеювання цих листочків на дерево на плакаті з написом “Дерево життя”.


 Підсумовуючи захід учні дійшли висновку, що життя — це найвища цінність для людини. Коли його втрачають, то назад уже ніхто не поверне.
•    Життя у кожного одне і другого не буде.
•    Кожна людина неповторна у світі.
•    Не можна набувати поганих звичок.
•    Треба жити в гармонії з природою.
•    Треба жити з людьми у мирі та злагоді.
•    Не можна допускати війни на планеті.
Цінуймо кожну хвилину, відведену нам на землі!

Avatar

Від admin

Валовенко А.Д. - директор школи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *