24 вересня у 1-4 класах проводилась виховна година на тему: «Азбука здоров’я».
 Мета виховної години: виховувати у дітей ціннісне ставлення до власного здоров’я та стимулювати бажання дбати про нього;сприяти усвідомленню учнями необхідності ведення здорового способу життя; нагадати корисні звички, які допоможуть зміцнити здоров’я; прищеплювати інтерес до занять фізичною культурою і спортом.
Протягом заходу діти в ігровій формі вивчали ази здоров’я. Проводились такі ігри, як: «Хто швидше», «Одягни слово», «Переставлянки».
Протягом заходу діти уявно рухались «стежинами здоров’я»  («Активного відпочинку», «Гарного спілкування», «Екологічна стежинка і загартування», «Їжа – джерело росту і здоров’я», «Ранкова зарядка і спорт», «Особиста гігієна», «Режим дня») до «Країни здоров’я», на яких долали різні випробування.

Разом з учнями дійшли висновку, що потрібно берегти себе і свій організм, радіти життю. Набувати хороших звичок, привчати себе до активного і здорового способу життя, бути розумними і мудрими, обирати правильні стежини, крокувати ними до «Країни Міцного Здоров’я». І пам’ятайте, що ваше здоров’я – у ваших руках.

Avatar

Від admin

Валовенко А.Д. - директор школи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *